Küçükçekmece kiralık vinç

KÜÇÜKÇEKMECE KİRALIK VİNÇ

KÜÇÜKÇEKMECE KİRALIK VİNÇ ihtiyacınız olması halinde bizleri arayıp yapılacak işin tanımını yaparak fiyat teklifi alabilirsiniz.Günün her saati vinç kiralama için özgür vinç i arayarak fiyat teklif veya fikir alabilirsiniz. KÜÇÜKÇEKMECE VİNÇ Uzman operatörlerimiz, bakımlı sorunsuz araçlarımız ve ekipmanlarımızla sizlere hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetlerimizle tanışın.

DOKUN ARA

 +90 212 5966186

+90 537 9370992

+90 5373090108

küçükçekmece vinç kiralama

KÜÇÜKÇEKMECE‘ ye çok yakınız.Hızlı iş akışı uygun fiyatlar 7/24 durmuyoruz.

NEDEN BİZ?

  Çünkü biz çekirdekten yetiştik, çünkü biz uzmanız , çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.Makina taşıma vinçle ağır yük kaldırmak düşünüldüğü gibi kolay bir iş değildir.Yıllardır çalıştığımız VİNÇ KİRALAMA sektöründe bilgi birikimi  ve  tecrübemiz ile çalışmadığımız makina veya yük kalmadı.Her sektörün vazgeçilmezi vinçleri kendi uzmankadromuz ile yönetmekteyiz.

kucukcekmece vinç kiralama

Uzman ekip, uygun ekipman ve vinçlerimiz ile makinalarınızı taşıyoruz.

FABRİKA, ATÖLYE TAŞIMA

  Fabrika veya atölye taşıma işini uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.Gece kaçta biterse bitsin işimizi teslim etmeden gitmiyoruz.Başladığımız işi sorunsuz ve hızlı teslim ediyoruz.Sizinde taşımak istediğiniz atölye veya fabrikanız varsa KÜÇÜKÇEKMECE KİRALIK VİNÇ arayarak keşif ve teklif talep edebilirsiniz.

prefabrik konteyner taşıma

Tek araç ile hem yüklüyor hem taşıyor hemde istediğiniz yere konteyner’larınızı indiriyoruz.

KONTEYNER TAŞIMA 

  Konteyner taşıyan özel vinç araçlarımızla, başka araca gerek kalmadan yüklüyoruz istediğiniz yere bırakıyoruz.

Yaşam alanlarınızı ister VİNÇLİ KONTEYNER TAŞIMA, ister yerini değiştirmek isterseniz bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız 2.el konteyner alım satımı yapmaktadır.Şantiyede veya herhangi bir yerde biten projelerde satmak istediğiniz konteyner ınız varsa değerinde yerinden almaktayız. KONTEYNER ALIM SATIMI yapıyoruz, bize sormadan konteyner almayın. KÜÇÜKÇEKMECE KONTEYNER TAŞIMA hizmeti için günün heranı bize ulaşın.

bayrampaşa vinc

İnşaatlarınızın vageçilmezi çift kırma hiyap vinçler.

İNŞAAT KİRALIK VİNÇ

  Dediğimiz gibi her sektörün vazgeçilmez unsuru vinçler, özellikle inşaatlarınızda özel bir konuma sahiptir. Katlara tuğla, ytong, biriket, fayans, mermer, kum, çimento gibi ihtiyacınız olan malzemeleri vinç yardımı ile hızlı ve güvenli bir şekilde verebilirsiniz. Bağ demirlerinizi zorlanmadan hızlı ve güvenli bir şekilde tablanıza bırakıyoruz. Çatı yaptırmaya karar verdiniz ama malzemeler çok ağır ve uzunmu. İnsan gücü ile malzemelerinizi çatıya vermediğiniz durumda biz devreye giriyoruz.KÜÇÜKÇEKMECE KİRALIK VİNÇ olarak çok yakındayız. Profil demirlerinizi kiremitlerinizi veya osb, membran gibi malzemeleri yarım saatte çatınıza bırakıyoruz. Hem zamandan hemde işçilik gibi giderlerden kazanıyorsunuz.

bayrampaşa kurtarici

Kazalı araçlarınızı bizimle hasarsız olarak kurtarın

TABELA REKLAM VEYA OTO KURTARMA 

  Vinçlerin çalışmadı sektör yok gibi.Bunlardan birkaçıda reklam veya kazalı araç kurtarmadır. Kazalı çalışmayan takla atmış hasarlı araçlarını  yerinden kaldırıp istediğiniz yere götürüyoruz. OTO KURTARMA VİNCİ ile daima yanınızdayız.Reklam tabela gibi çalışmalarınızda ağır yüklerinizi bizimle güvenle kaldırın.Totem tabela direk çalışmalarınızda bizleri tercih etmenizi temenni ediyoruz. Size çok yakınız sizde KÜÇÜKÇEKMECE VİNÇ KİRALAMA hizmetlerinden faydalanın.

bayrampaşa sepetli vinç kiralama

20 mt. 25 mt. 28 mt. 30 mt. yükseklikler için vazgeçilmezimiz sepetli vinçlerimiz.

SEPETLİ VİNÇ

 SEPETLİ VİNÇ veya personel akldırma platformu ile ulaşamadığınız yerlere bizimle güvenle yükselin. 20-25-28-30 metre yükseklikteki çalışmalarınız için uygun aracımız mutlaka vardır.KÜÇÜKÇEKMECE SEPETLİ VİNÇ Kırmalı sepet vinç ile düz vinçlerin giremediği yerlere biz sizi ulaştırıyoruz. Günlük yada saatlik olarak bizi kiralayabilirsiniz.SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA günün her saati hizmete devam ediyor.

Kardeş işletmelerimiz

http://www.ozgursuvinc.com

http://www.bomcu.com

http://www.istanbulmobilvinc.com

http://www.sepetvinc.com/

TANKER SU İHTİYAÇLARINIZ İÇİN ESENYURT

http://www.istanbultankersu.net


Özgür Su Vinç İnş. Nak. Gıda Trzm. San. Tic. Ltd Şti.
Avcılar V.D. 6930270693
Mersis No 0693027069300016
Kuruluş 2004

avcılar kiralık vinç e ihtiyacınızmı var?

Küçükçekmece vinç ihtiyaçlarında firmamız

en hızlı hizmeti vermek için verdiğiniz adrese geliyor.

kiralık vinç Küçükçekmece uygun fiyatlar ve hızlı iş akışıyla hizmet veriyoruz.

yapılacak işin tanımı, kaç saat çalışılacağı ve vincin çalışacağı

yerin fiziki özelliklerini bize iletin size en uygun teklifimizi sunalım

yerimiz Esenyurt muayene istasyonu karşısındadır.

One Reply to “Küçükçekmece kiralık vinç”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir