beylikdüzü kiralık vinç

         BEYLİKDÜZÜ KİRALIK VİNÇ

Beylikdüzü kiralık vinç, ihtiyaçlarınız için doğru yerdesiniz.İstediğiniz zaman bizi arayıp teklif , fikir , öneri alabilirsiniz.İşlerinizin daha hızlı ve sorunsuz birşekilde yapmak için günün her saati hizmet veriyoruz.

DOKUNARAK BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

             OFİS TEL    0212 596 61 86

ÖZCAN KÖKSAL  0537 309 01 08

Beylikdüzünde vinç kiralama, hizmetleri için ihtiyacınız olan her ebat tonaj ve uzunlukta vinçlerimizden mutlaka birisi sizinde sorunlarını çözecektir..25 ton tek kırma, 38 ton, 60 ton çift kırma hiyap vinçler ve 28 ve 35 metre sepetli platform ile beylikdüzü kiralık vinç hizmeti sunan firmamız size haftanın her günü hizmet vermektedir.uzman, işini bilen operatörlerimiz günlük kontrolünü yaptığımız araç ve techizatlarımızla ,daima işimizin başındayız.Kullandığımız halatlar ,sapanlar ,zincirler ,mapa ve kilitlerimiz en ufak soruna yol açmaması için hergün kontrol ediyoruz.

VİNÇLE KONTEYNER TAŞIMA

BEYLİKDÜZÜ KONTEYNER TAŞIMA

    Beylikdüzü vinç firmaları için uzman ekip bakımlı araçlarımız ve techizatlarımız ile çözüm ortağınız olmaya talibiz.Konteyner taşıması yapan firmamız, özel araç vinçlerimiz ile tek araçla yaşam alanlarınızı istediğiniz noktaya götürüyoruz.Özel izin belgesine sahip olan şirketimiz sorunsuz bir şekilde konteyner larınızı taşıyor.Özel yol izin belgesi olmayan vinç firmalarına taşıma yaptırmayın.Konteyner ebatları geniş ve uzun olduğu için karayollarında özel izin belgeleri ile taşınması yasal olarak mecburidir.İzin belgesi olmayan araçlarla taşıma yapılması halinde, yol çevirmelerinde araçların trafikten men edilerek otoparklara çekilmektedir tabi taşınan konteyner ile birlikte.

vinçle fabrika taşıma

BEYLİKDÜZÜ FABRİKA ve ATÖLYE TAŞIMA

Uzmanlık alanlarımızdan bir diğeride sanayi makinalarıdır. Fabrika taşıma işi için uygun tekliflerimizle sizlere hizmet vermek için günün her saati hizmet veriyoruz.25 ton ağırlığa kadar makinalarınızı vinç girmeyen alanlarda özel tank lar ile yürütüyoruz ve vinç ulaşabileceği alana getirerek yükleme işini yapmaktayız.Fabrika ve atölye gibi taşımalarda uzman kadro için uygun fiyatlar için bizden teklif alınız.

sepet vinç platform

BEYLİKDÜZÜ SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

 BEYLİKDÜZÜ SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA  veya personel kaldırma platformu ile ulaşamadığınız yerlere bizimle güvenle yükselin. 20-25-28-30 metre yükseklikteki çalışmalarınız için uygun aracımız mutlaka vardır.BEYLİKDÜZÜ SEPETLİ VİNÇ Kırmalı sepet vinç ile düz vinçlerin giremediği yerlere biz sizi ulaştırıyoruz. Günlük yada saatlik olarak bizi kiralayabilirsiniz.SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA günün her saati hizmete devam ediyor.

BEYLİKDÜZÜ KİRALIK FORKLİFT

Beylikdüzü kiralık forklift

Beylikdüzü Kiralık Forklift, ihtiyacınız olan forkliftler burada. Yapılacak işi ve konum bilgisini paylaşın sizlere teklifimizi sunalım. Kayar kasa aracımızla istediğiniz yere geliyoruz. Dizel yada elektrikli forkliftleri Beylikdüzü  bölgesine saatlik yada günlük kiralayabilirsiniz.

İş makinalarımız forklift, vinç, manitou operatörsüz olarak kiralayamıyoruz, bütün araçlarımız operatörlü olarak çalışmaktadır. İş güvenliğine uygun araçlarımız belgeli operatörlerimiz ile günün her saati sizlere hizmet veriyoruz. Kiralık forklift Beylikdüzü olarak yaptığımız işler;

Tır Yükleme Boşaltma,
Paletli Ürün Taşıma,
Fabrikada Makina Taşıma,
inşaatlarınızda Çimento fayans İndirme,
Ağır yüklerin Saha İçinde Transferinde ,
Tüm ağır Yüklerinizi Hızlı Pratik Olarak Kaldırın.
3 Ton Dizel Forklift Kiralama
Dizel Forkliftlermiz ile ara vermeye şarj beklemeye gerek kalmadan ve işleriniz hızlı olarak çözüyoruz. Uzun forklift çatalı ile ekstra uzun malzemeleriniz daha güvenli kaldırıyoruz. Yapılacak işi bize anlatın konum bilgilerini bildirin sizlere hızlı teklif sunalım. İş güvenliği için gerekli olan bütün belgelerimiz mevcuttur. Kesintisiz hizmet Özgür vinç forklift kiralama ile isterseniz bomlu forklift olan manitoda kiralayabilirsiniz. Kayar kasa araçlarımız ile istenen yere geliyoruz. Beylikdüzüne çok yakınız hızlı ulaşım uygun fiyatlar için bizi arayın.

3 Ton Elektrikli Forklift Kiralama
Kapalı alanların vazgeçilmezi olan çevre dostu Beylikdüzü kiralık forklift ile sizlere hizmet veremeye devam ediyoruz. kapalı alan, depo, fabrika işyerlerine en uygun olan iş makinalarımız ile bizi arayıp teklif alın. Beylikdüzü kiralık forklift olarak söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz fiyatlar ile vinç, forklift, manito ve oto kurtarıcı iş makinalarımız sizlere çok yakın.

Telehandler Yükleyici Beylikdüzü,
Beylikdüzü kiralık manito, inşaatlarınızın vazgeçilmezi olan bu iş makinaları günün her saati arayıp teklif alabilirsiniz. 17 metre yüksekliğe palet ve yük verebilen bomlu forkliftler ile artık inşaatlarınız çok hızlı ilerliyor. Bizleri arayıp yapılacak işi tarif ederseniz sizlere uygun teklif lermizi sunuyoruz. İş güvenliği belgelerimiz tam olup istek halinde sizlere iletebiliriz. uzman operatörler bakımla araçlarımız ile sizlere iş makinası kiralama hizmeti sunuyoruz.

KİRALIK FORKLİFT

KİRALIK BOMLU FORKLİFT

TELEHANDLER YÜKLEYİCİ UZUN BOMU SAYESİNDE FORKLİFTLERİN YETİŞEMEDİĞİ YERLERE ÇÖZÜM OLALIM. BEYLİKDÜZ KİRALIK MANİTOLAR FORKLİFTLER VE VİNÇLER BİZDE, FABRİKANIZIN YADA İNŞAATINIZIN HIZLA İLERLEMİSİ İÇİN MUTLAKA BİR İŞ MAKİNAMIZ VARDIR.

Avcılar için verdiğimiz vinç kiralama hizmetimize buradan ulaşabilirsiniz.

AVCILAR KİRALIK VİNÇ

Adresimiz, Firuzköy Mah. Poyraz Cad. No: 165 Avcılar İstanbul

0212 596 61 86 0537 309 01 08

kardeş firmamız ,

https://bomcu.com/tag/beylikduzu-tuyap-vinc/

Beylikdüzü Tarihi

Tarih. MÖ 7. yüzyılda ilk yerleşimin başladığı Beylikdüzü‘nün kurucularının Helenler olduğu varsayılır. MÖ 2. yüzyılda Bizans egemenliğine giren Büyükçekmece’nin gözde beldelerinden biri olan Beylikdüzü, İstanbul’un fethinden sonra Osmanlı İmparatorluğu’na bağlanmıştır.

Özgür Su Vinç İnş. Nak. Gıda Trzm. San. Tic. Ltd Şti.
Avcılar V.D. 6930270693
Mersis No 0693027069300016
Kuruluş 2004

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir